Príďte a oddýchnite si po celoročnej práci u nás! Náš novopostavený penzión poskytuje zaručené pohodlie a pokoj pre Vás a Vašu rodinu.

Náš penzión ponúka ubytovanie v dvoj, troj, štvor a päťmiestnych priestranných a vkusne zariadených apartmánoch, s celkovou kapacitou 25 lôžok. Každý apartmán má vlastnú kuchyňu a obývačku, oddelenú spálňu, sociálne zariadenie a terasu resp. balkón. V kompletne vybavenej kuchyni si môžete pripraviť ľubovoľné jedlo, prípadne v 30 metrov vzdialenej reštaurácii hotela Orchidea ochutnať aj miestne špeciality.

Ak máte chuť surfovať na internete, môžete využívať bezplatné vysokorýchlostne bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi. Vaše deti majú možnosť zabávať sa v záhrade na hojdačke či šmýkačke.

A navyše perfektný relax a oddych Vám zabezpečí obľúbené a medzinárodne hodnotené termálne kúpalisko Thermalpark vo Veľkom Mederi, ktoré sa nachádza len pár krokov od nášho penziónu. Celoročná prevádzka zabezpečí širokú škálu športových a oddychových možnosti aj počas zimných mesiacov, kým v lete máte možnosť vyskúšať si aj ďalších päť 25-28°C bazénov s termálnou vodou.

Srdečne Vás vítame v našom penzióne!

Rezervujte si teraz

Využite možnosť rezervovať si apartmán online

V letnej sezóne ponúkame pobyty od soboty do soboty

Po zaevidovaní vašej objednávky Vás budeme kontaktovať.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo si chcete Váš pobyt rezervovať telefonicky,
neváhajte a zavolajte nám.

Reštaurácia neďaleko

Stravovanie zabezpečujeme v Hoteli Orchídea, kde si môžete objednať polpenziu alebo plnú penziu.

čítať viac

Termálne kúpalisk len 100 m

Thermal Corvinus obkolesený 100 ha lesoparkom s celoročnou prevádzkou aj počas štátnych sviatkov očakáva svojich návštevníkov.

čítať viac

O nás

Počet lôžok

25

Spálne

10

Kúpeľne a WC

6

Parkovanie

10

Povedali o nás

Strávili sme štyri prekrásne dni v penzione Rubín. Počasie nám vyšlo takže sme si pobyt užili. Večer sme si grilovali, posedeli na terase a oddychovali. Veľké poďakovanie patrí všetkým zamestnancom penziónu. Svojou ústretovosťou a príjemným vystupovaním vytvárajú úžastnú atmosféru a prostredie, kde sa každý cíti ako doma.
V penzióne Rubín sme strávili krásnu dovolenku. Boli sme veľmi spokojní a radi sa ešte niekedy vrátime.
Aj my sa sem určite vrátime. Už teraz sa veľmi tešíme, pretože sa tam naozaj človek cíti ako doma. Pani majiteľke a pani recepčnej patrí srdečná vďaka. Celému presonálu prajem veľa zdravia a veľa spokojných hostí.